در باره ما

شرکت دارویی کیان فرا پارس

شرکت دارویی کیان فرا پارس(سهامی خاص) با هدف تامین بخشی از نیازهای دارویی و تغذیه ای واحدهای دام و طیور کشور در سال ۱۳۸۲ توسط گروهی از متخصصین و دست اندرکاران امر دارو و مکملهای دام و طیور تاسیس گردید. این شرکت جهت نیل به هدفی که از ابتدا انتخاب نموده بود درفاز اول در سال  ۱۳۸۴ موفق به بهره برداری از کارخانه تولید مکمل های ویتامینه و معدنی  و پرمیکسها  وهمچنین کنسانتره دام و طیور و آبزیان نمود این شرکت با بهره­ گیری از تکنولوژی روز  دنیا و استفاده از استانداردهای مورد قبول سازمان دامپزشکی و دیگر نهادهای بین­ المللی اقدام به تولید مکمل­های معدنی، ویتامینه و پرمیکسها می نماید .

مواد اولیه بکارگرفته شده در محصولات این شرکت همگی از بهترین مواد و معتبرترین کارخانجات دنیا از جمله Roche (سوییس)،  BASF  (آلمان)،    Luhman(آلمان) می باشد . تامین نیاز مشتری، ارائه محصولات با کیفیت برتر و قیمت عادلانه از مهمترین هدفهای این شرکت و سرلوحه کارکنان آن می­باشد. این شرکت جهت نیل به هدفی که از ابتدا انتخاب نموده بود در فاز بعدی اقدام  به ساخت کارخانه دارو سازی با رعایت جدیدترین مقرراتGMP  جهانی و مورد قبول سازمان دامپزشکی کشورنموده است که بزودی دوخط داروهای پودری آن به بهره برداری می رسد  .

تامین نیاز مشتری، ارائه محصولات با کیفیت برتر و قیمت عادلانه از مهمترین هدفهای این شرکت و سرلوحه متخصصان ، مدیران وکارکنان آن می­باشد. شرکت کیان فرا پارس با بکار گیری مشاوران رده اول کشور و دارا بودن کادری مجرب و واحد علمی پویا، درصدد آن است که پشتوانه ای مطمئن و یاوری توانمند در کنار دامپزشکان و کارشناسان و تولیدکنندگان دام و طیور کشور باشد.